COLORTOP S.R.O.

Kdo jsme


Rodinná firma COLORTOP s.r.o. se pohybuje na trhu interiérových prací více než 25let. Kromě standardních malířských prací a tapetování, nabízí i provádění dekorativních stěrek. Naši dlouholetí pracovníci jsou vyškolení v provádění speciálních dekorativních nátěrů a dekorativních úprav stěn. V nabídce naleznete metalické stěrky, perleťové stěrky, plastické stěrky, stěrky imitací betonu a v neposlední řadě již dlouho oblíbený benátský štuk. Všechny tyto dekorativní stěrky je možno aplikovat téměř do všech interiérů, jak již domácích tak i firemních. V případě použití povrchových úprav proti vodě, je možné aplikovat betonovou stěrku i do koupelen, kuchyní atd.

Proklientský přístup


Veškerou naši nabídku dekorativních povrchových úprav interiéru můžete zhlédnout na naší vzorkovně na ul.Podstránská 14, Brno – Slatina. Zde se seznámíte s vhodnými povrchovými úpravami právě pro váš interiér. Můžete zde vybírat ze vzorků dekorativních stěrek , které splní vaše požadavky na design, hrubost, odolnost a především na kvalitu provedení.

Inspirujte se


Pro vaši inspiraci doporučujeme zhlédnout naši fotogalerii a tak se zorientovat v nabízeném sortimentu stěrek a ostatních službách. Pokud vás naše nabídka prací a služeb zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaší návštěvu.

Naše galerie