Plastické stěrky

Dekorativní řešení vytvářející originální povrchové plastické úpravy. Design plastických povrchů má mnoho úprav, které jsou inspirovány textilními drapériemi. Plastické stěrky na trh přináší elegantní dynamickou strukturu s 3D vzory. Díky unikátním úpravám jsme schopni docílit klasických, rustikálních i moderních stylů.

Plastická stěrka
Plastická metalická stěrka
Plastická stěrka
Plastická stěrka
Barevná betonová stěrka

Další specifikace našich materiálů

Benefity

Všechny naše materiály jsou zcela omyvatelné s vysokou mechanickou odolností. Naše materiály mají širokou škálu úprav, díky kterým dokážeme vytvářet jedinečné designy na míru. Možnosti plastických, hladkých, hrubých a zaleštěných designových úprav dle vašich preferencí.

Ekologie

S našimi dodavateli bedlivě dbáme na ochranu životního prostředí. Používané materiály jsou zcela ekologické, vodou ředitelné dekorativní materiály, které díky použití speciálních dekoračních technik vytvářejí originální trojrozměrné prestižní efekty pro každý interiér a styl.

Cena

Dekorativní stěrky začínají na cenách od 760kč/m2 (hladké) 900kč/m2 (hrubé) 1500kč/m2 (voděodolné). Existuje mnoho typů dekorativních povrchů, různých materiálů a každý má jiné procesy aplikace. Záleží také na připravenosti podkladu. Konečné ceny jsou proto vždy individuální.

Nejčastější Dotazy

Je betonová stěrka omyvatelná?

Ano, všechny naše dekorativní stěrky jsou omyvatelné.

Co dělat se stěrkou, která se mi přestala líbit?

Stěrka se dle typu dá jednoduše přebrousit, přestěrkovat a následně přemalovat.

Můžu si dát dekorativní beton do sprchového koutu nebo na zem?

Ano, pro tyto účely používáme vyzkoušený pryskyřičný materiál – Arteviva, který je maximálně voděodolný.

Bude stěna po aplikaci dekorativní stěrky dýchat?

Ano, stěrky jsou difúzně otevřené, pokud nejsou přelakovány.

Jak dlouho trvá aplikace dekorativního povrchu?

Časová náročnost se odvíjí od složitosti přípravy podkladu a zvolené dekorace. Obvykle 2-4 dny.

Jaká je cena dekorativní stěrky?

Dekorativní stěrky začínají na cenách od 760kč/m2 (hladké) 900kč/m2 (hrubé) 1500kč/m2 (voděodolné). Existuje mnoho typů dekorativních povrchů, různých materiálů a každý má jiné procesy aplikace. Tím se ceny mohou značně lišit.