Plastické stěrky

Dekorativní řešení vytvářející originální povrchové plastické úpravy. Design plastických povrchů má mnoho úprav, které jsou inspirovány textilními drapériemi. Plastické stěrky na trh přináší elegantní dynamickou strukturu s 3D vzory. Díky unikátním úpravám jsme schopni docílit klasických, rustikálních i moderních stylů.

Více

Perleťové povrchy

Perleťové stěrky vytváří jemný , hladší povrch se saténovými odlesky a výraznými efekty. Díky jejich hravosti je možné na různě hrubé podklady vytvářet jedinečné designy. Nejčastěji aplikujeme do reprezentativních prostor firem, obývacích pokojů či vstupních hal.

Více

Betonové stěrky

Betonová stěrka je moderní materiál s vysokou odolností určený pro ztvárnění pohledového betonu v různých odstínech provedení.  Moderní design stěrky propůjčí interiérům industriální charakter.  Můžeme ho použít jak do obytných prostor (např. krby, stěny za kuchyňskou linkou či televizní stěnou), tak v reprezentativních prostorách firem.

Více

Metalické stěrky

Metalické stěrky jsou určeny k napodobení kovových materiálů v interiéru i exteriéru. V dnešní době se jedná o velmi moderní a žádanou stěrku.  Vhodná je především tam, kde chceme docílit  efektu napodobení kovu či metalických struktur. Používá se ke zvýraznění soliterů v obývacích prostorách (třeba kolem krbů).

Více

Imitace kamene

Velmi oblíbenou odolnou stěrkou s přírodním designem je dekorativní povrch imitující kámen. Tímto materiálem lze imitovat pískovec, kámen nebo takzvané „Travertino“. Díky svému přírodnímu designu Imitace kamene krásně pasuje ke krbům, schodišti, či pohledové zdi v obývacím pokoji.

Více

Do koupelen

Voděodolné stěrky jsou určeny do koupelen, na podlahy a do prostor s větší vlhkostí. Jedná se o pryskyřičný ekologický materiál ARTE VIVA s všestranným použitím, který vyhoví jakýmkoliv požadavkům architektů a designerů, zejména v případech imitací betonu a mramoru.

Více

Benátský štuk

Jeden z dlouhodobě nejznámějších dekorativních povrchů je Benátský štuk – omyvatelný dekorativní povrch vytvářející efekt mramoru v polomatném, či vysoce zaleštěném vzhledu. Benátský štuk nabízí širokou škálu barev a odstínů.

Více