Jak to probíhá?

Poptejte nás

Zašlete nám pomocí e-mailu nebo telefonu vaši poptávku. Nejlépe již s odhadovými rozměry v metrech čtverečních a dekorativním povrchem, který se vám líbí. My se vám obratem ozveme s nabídkou.

Osobní konzultace

Prokonzultujeme s vámi všechny možnosti, které jsou nejblíže vašim představám. Vyrozumíme vás se všemi barvami a materiály, které jsou na světě dostupné. Domluvíme se na předběžném termínu práce a vzájemně si nabídku potvrdíme.

Aplikace práce

Naši profesionálové přijedou na smluvené místo ve smluvený termín a čas. Na základě zvoleného typu povrchu, složitosti přípravy a rozměrů trvá aplikace obvykle 2-4 dny.

Přidané hodnoty

Kvalitní práce za dobrou cenu

Našim cílem je vždy mít maximální kvalitu za co nejlepší cenu. Proto máme přes 1 000 odvedených projektů a dekorativních povrchů. Sleva na dopravu v blízkém okolí Brna.

Garance kvality

Při předávání práce vždy dbáme na vaši maximální spokojenost. Jsou-li vaše požadavky v našich silách, uděláme vše pro to, aby vám váš dekorativní povrch padl do oka.

Fungujeme přes 25let

Na trhu působíme již čtvrt století. Za tu dobu jsme nastřádali spoustu zkušeností a proto víme, co právě letí. Během spolupráce jsme tu jen pro vás. Jsme rádi, když se k nám zákazníci vrací.